Warsztat/Garaż z dwoma samochodami, jeden to stary Fiat, drugi nie wiem. Miejsce małe, ale pełne ciekawych pozostałości i pojazdów oczywiście. Nie jest to jakieś super miejsce do eksploracji ale można tu porobić naprawdę fajne fotki. Wejście otwarte, jednak trzeba przedrzeć się przez pokrzywy. Pani mieszkająca w domu obok patrzy co sie dzieje, ale gdy z nią gadałem nie miała problemu do zwiedzania, bardzo miła. Dlatego proszę o nie zakłócanie tam porządku publicznego. Miejsce bardzo klimatyczne, w środku jest jeszcze jakaś nowa skrzynka z prądem, i jakieś nowe zafoliowane krzesła. Daje jednak miejsce "na prośbę", by uniknąć powstania meliny z tego zatrzymanego w czasie warsztatu.