Opuszczona huta szkła, miejsce fajnie zachowane. Z wejściem raczej bez problemu, jednak na terenie stacjonuje kilka firm, w dni tygodnia jest tam jakis ruch.
Ogolnie ochrony jako takiej brak, ale nie polecam wchodzic przez glowna brame, szczegolnie w dni tygodnia. Kamery są i raczej działają, ale najwyrazniej na bieżąco nie są oglądane, aktywnych czujek i alarmow brak. To wszystko moglo sie jednak zmienic bo ostatni raz bylem tam w sierpniu 2024, nie wiem jak to dokladnie teraz wyglada. Pozdro