Historia zmian miejsca - Hotel ,,Oaza"


miesiąc temu (Kamileros)

Pole Przed zmianą Po zmianie
longDescription <p><strong>Prawdopodobnie opusczony</strong> Hotelik ,,Oaza&quot;.<br />Na miejscu można było ( ponieważ przykryto ) zobaczyć miniaturę zamku krzyżackiego w radzyniu chełmińskim.<br />Jeżeli chodzi o wejście od strony parkingu przed hotelem, <strong>brak wejścia</strong>. Brak informacji czy za bramą na tyłach jest jakieś wejście.<br />Jeżeli chodzi o stan w środku, to przynajmiej na gł&oacute;wnym holu wszystko jest zachowane, w <strong>klimacie prl</strong>. Podsumowując <strong>niewiadomo czy jest wejście do środka.</strong></p> <p><em><strong>Nieczynny&nbsp;</strong>Hotelik</em>&nbsp;- ,,Oaza&quot;.<br />Na terenie nieruchomości można obejrzeć miniaturę zamku krzyżackiego w radzyniu chełmińskim.<br />Jeżeli chodzi o wejście od strony parkingu przed hotelem, <strong>brak wejścia</strong>.</p><p>Brak informacji czy za bramą na tyłach obiektu jest jakieś wejście.</p><p>Obiekt został zabezpieczony taśmą ostrzegawczą, co sugeruje zakaz wejścia.</p><p><br />Jeżeli chodzi o stan w środku, to przynajmiej na gł&oacute;wnym holu wszystko jest zachowane, w <strong>klimacie prl</strong>.</p><p><strong>N</strong><strong>ewiadomo czy jest wejście do środka, pewnie nie ma.</strong></p><p><strong>Zaleca się zachować zgodnie z prawem, ze względu na to że obiekt został wystawiony na sprzedaż, a nawet odmalowano drzwi.</strong></p><p>&nbsp;</p>

5 miesięcy temu (Kamileros)

Pole Przed zmianą Po zmianie
Szerokość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
longDescription <p><strong>Prawdopodobnie opusczony</strong> Hotelik ,,Oaza&quot;. Na miejscu można było ( ponieważ przykryto ) zobaczyć miniaturę zamku krzyżackiego w radzyniu chełmińskim. Jeżeli chodzi o wejście od strony parkingu przed hotelem, <strong>brak wejścia</strong>. Brak informacji czy za bramą na tyłach jest jakieś wejście. Jeżeli chodzi o stan w środku, to przynajmiej na gł&oacute;wnym holu wszystko jest zachowane, w klimacie prl. Podsumowując <strong>niewiadomo czy jest wejście do środka.</strong></p> <p><strong>Prawdopodobnie opusczony</strong> Hotelik ,,Oaza&quot;.<br />Na miejscu można było ( ponieważ przykryto ) zobaczyć miniaturę zamku krzyżackiego w radzyniu chełmińskim.<br />Jeżeli chodzi o wejście od strony parkingu przed hotelem, <strong>brak wejścia</strong>. Brak informacji czy za bramą na tyłach jest jakieś wejście.<br />Jeżeli chodzi o stan w środku, to przynajmiej na gł&oacute;wnym holu wszystko jest zachowane, w <strong>klimacie prl</strong>. Podsumowując <strong>niewiadomo czy jest wejście do środka.</strong></p>
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)