Dołączył(a) 4 lata temu Ostatnie logowanie 7 dni temu
Siemanko. Lubię piesze wędrówki pośród natury oraz równie bardzo betonową dżunglę ;) Szukam osób o podobnych zainteresowaniach, oraz miejsca do zobaczenia.
Siemanko. Lubię piesze wędrówki pośród natury oraz równie bardzo betonową dżunglę ;) Szukam osób o podobnych zainteresowaniach, oraz miejsca do zobaczenia.