Dawniej w tym miejscu mieściłą się restauracja/Pub "Buła" (Nawiązanie do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego "BUŁ"). Na piętrze kiedyś był serwis telewizorów. Jedynym czynnym lokalem jest malutki sklepik spożywczy mieszczący się w pomieszczeniu dawnej apteki. Na ten moment cały budynek (poza wejściem do sklepiku) jest zagrodzony, jeszcze do niedawna dało się wejść do lokalu obok sklepu spożywczego, bo brakowało mu drzwi. Planowo budynek ma zostać zburzony, a w jego miejscu ma powstać nowy 4 piętrowy blok.