Wejście jest bardzo proste, nie trzeba się kompletnie starać żeby tam wejść, natomiast według mnie to nie warto, nic w środku nie ma, a piętro jest wątpliwej jakości, wygląda jakby miało w każdej sekundzie runąć. Natomiast jak ktoś mieszka obok to można zobaczyć, ale nie opłaca się specjalnie tu jechać