Opuszczony dworek, Piaseczno


Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Jan_warszawa
Jan_warszawa
Wejście jest bardzo proste, nie trzeba się kompletnie starać żeby tam wejść, natomiast według mnie to nie warto, nic w środku nie ma, a piętro jest wątpliwej jakości, wygląda jakby miało w każdej sekundzie runąć. Natomiast jak ktoś mieszka obok to można zobaczyć, ale nie opłaca się specjalnie tu jechać
klopsik
klopsik
każdy pisze że nie ma wejścia, a jest i to od kilku lat wystarczy się znać
Milena Milewska
Nadal brak wejścia
martyna34544
martyna34544
nie ma wejscia
jan wesołowski
jan wesołowski
nie ma jak wejść
Maciek
Maciek
Beznadzieja, jedyne co fajne w okolicy tego dworku to park i jeziorko a sam dworek zamknięty na amen
WiktorUrbexowy2007
Badziew nie ma wejścia , masakra jakaś!
Zura07
Zura07
Niestety nie ma możliwości wejścia od kilku dobrych lat