Wieża Węglowa


Opis

Wieża węglowa wybudowana ok. 90 lat temu, wejście trzebe dobrze zaplanować lecz jest możliwe, najlepiej niedzielą. Warto uważać na schodach gdyż stan ich jest średni, co prawda średni bardziej dobry ale lepiej uważać na niektóre szczebelki. Warto wziąść lornetkę czy kamerę z dobrym zoomem. Nie ma kamer, psów czy stróżów, trzeba poprostu szybko wchodzić schodami które są na widoku i nie powinno być problemu.

To miejsce było zmieniane 2 razy. Zobacz historię zmian.

Zagrożenia

collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
Bardzo średni stan konstrukcji i schodów.
Dodał Drzewouaz miesiąc temu
fall icon
Wysokie ryzyko upadku z wysokości
Ubytki w podłodze itp.
Dodał Drzewouaz miesiąc temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Drzewouaz
Drzewouaz
Byłem dzisiaj, dojście do miejsca nie łatwe, ale opłaca się. Jeśli ktoś chce wiedzieć jak zaraz dam linku do mojego filmu z tego urbexu. Polecam Polecam jeszcze raz Polecam.
Urbex_Mikolak
Urbex_Mikolak
dasz linka? jak z wejsciem np w srodku tygodnia gdy robole pracują
Macuss
Macuss
Komentarz usunięty przez użytkownika
Drzewouaz
Drzewouaz
trzeba isc w niedziele, dodalem jako zdjecie z tego miejsca mapke na wejscie
Macuss
Macuss
Komentarz usunięty przez użytkownika
Drzewouaz
Drzewouaz
sorry ze teraz odpisuje, godzina nie wazna szczerze ale najlepiej na zachód albo na wschód dla fajnych widoków ")
młodyurbexowiczYT
młodyurbexowiczYT
Da się wejsc?
Marcelurbex
Marcelurbex
Nie da się wokół są firmy.
Gerino
Gerino
Można, ale trzeba dobrze zaplanować
Drzewouaz
Drzewouaz
mozna wejsc ale z planem, ja tak owy zrobilem i dodalem na zdjecia tego miejsca wiec mozesz zobaczyc :)
Marcelurbex
Marcelurbex
Na terenie teraz jest masa firm miejsce jest dobrze chronione.
Ewelona121
Ewelona121
Fajne miejsce, wygodne wejście na samą górę, piękny widok.
krzysiek_09
krzysiek_09
fajne miejsce Ale już się wali Ale jeszcze się trzyma polecam