Ambasada/Ośrodek wypoczynkowy ambasadorów NRD


Zdjęcie dodane przez Hubert Nałęcz 5 lat temu

Opis

Budynek który ongiś należał do ambasady NRD służył jako ośrodek rekreacyjny. 

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Borowiec2137
Borowiec2137
Na chwile obecna same krzaki, domki dalej stoja ale puste w srodku
Egzorcysta_300_
Egzorcysta_300_
Miejsce słabe, jedne co po tym zostało to dwa domki, coś w stylu budynku gospodarczego i spiżarni/piwnicy.