Zaloguj się
Miejsca
Mapa
Galerie
Ambasada/Ośrodek wypoczynkowy ambasadorów NRD
Strona główna
Miejsca
Inne
Ambasada/Ośrodek wypoczynkowy ambasadorów NRD
Zdjęcie dodane przez
Hubert Nałęcz
5 lat temu
Opis
Budynek który ongiś należał do ambasady NRD służył jako ośrodek rekreacyjny.
Miejsca w okolicy do 20 km
1.77 km
opuszczone domki letniskowe
2.03 km
Opuszczony Hotel Serock
2.06 km
Opuszczony Ośrodek Rekreacyjny Polfy Tarchomin Serock
2.06 km
Opuszczona przystań
2.14 km
Twierdza Zegrze - Prochownia
2.16 km
Bunkier
Komentarze
Musisz być
Zalogowany
, Aby dodać nowy komentarz.
Borowiec2137
6 dni temu
Na chwile obecna same krzaki, domki dalej stoja ale puste w srodku
Egzorcysta_300_
4 lata temu
Miejsce słabe, jedne co po tym zostało to dwa domki, coś w stylu budynku gospodarczego i spiżarni/piwnicy.