Wieża ciśnień, Zabrze


Opis

Wieża ciśnień pośrodku lasu.

Dawniej było tu pole górnicze wschód kopalni sośnica.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Masloa
Masloa
Wieża w środku lasu. Dostęp bezproblemowy ale w środku nic nie ma. Nawet wejścia na wyższe piętra.
WoX
WoX
Wieża ciśnień robiąca obecnie głównie za śmietnisko. Nie ma sensu specjlnie się wybierać na ten obiekt.
FRANKI121112
Miejsce dosłownie w środku lasu, wejść można przez 2 okna z tyłu.