Opuszczony hipermarket tesco


Zdjęcie dodane przez Borowiec2137 29 dni temu

Opis

Opuszcxony hipermarket tesco, miejsce bylo na wynajmem, ale nikt chyba nie wynajmowal i zamienia sie teraz w ruine.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Borowiec2137
Borowiec2137
W trakcie wyburzania zostala tylko przednia sciana
szymi
szymi
A i jesli bedziecie glosno to przylazi lysy typ nagrywa was telefonem i straszy policja
szymi
szymi
Miejscówa mega spoko ale wszedzie gruzy...