opuszczony szpital


Zdjęcie dodane przez Miloszenek 2 miesiące temu

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Antonina Ambrosewicz
Antonina Ambrosewicz
polecam, fajne bardzo mimo ze wejście na ten moment jest dosc trudne
UrbexToday
UrbexToday
Jest tam coś wogule? Warto?
Dźwig Duda
Dźwig Duda
Czy do szpitala jest jakieś wejście do środka?