Akademiki SGGW


Opis

3 identyczne budynki, które kiedyś służyły jako akademiki SGGW. Budynki mocno zarośnięte i zrujnowane, ale da się wejść. Cały teren był kiedyś pokryty budynkami związanymi z SGGW ale obecnie zostały tylko te 3 budynki i zaraz obok instytut hodowli bydła, który jest osobnym urbexem.

Zagrożenia

collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
Podłoga na piętrze w tragicznym stanie. NIE zalecam wchodzić.
Dodał UrbeQX 2 miesiące temu
collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
Dwa budynki z 3 są w bardzo złym stanie
Dodał UrbeQX 4 miesiące temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
C0siek
C0siek
Budynki w slabym stanie, nie warto jechac z daleka.
tung_tung_tung_sahur
tung_tung_tung_sahur
uwaga lokalna patusiarnia lubi tam przebywać. Jak wchodziliśmy to nagle usłyszeliśmy jak ktoś zrzuca rzeczy z góry. Okazuje sie, że to pare kastiuszy z vape-ami się mocno bawili
_inc0gnit0
_inc0gnit0
tung tung co ty tu robisz