Na terenie funkcjonował niegdyś zakład chemiczno-betoniarski. Opuszczone budynki to: charakterystyczna żółta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro. Na terenie znajduje się również dom (nie polecam się zbliżać w ogóle) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na żółtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są dwa wejścia na teren: albo od bramy głównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku.
To miejsce było zmieniane 6 razy. Zobacz historię zmian.