| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| longDescription | <p>Na terenie funkcjonowaÅ‚ niegdyÅ› zakÅ‚ad chemiczno-betoniarski o nazwie RETMAN. Opuszczone budynki to: charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu a w nim też biuro. Na terenie znajduje siÄ™ również dom (nie polecam siÄ™ zbliżać w ogóle) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… dwa wejÅ›cia na teren: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku. </p> | <p>Na terenie funkcjonowaÅ‚ niegdyÅ› zakÅ‚ad chemiczno-betoniarski. Opuszczone budynki to: charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu a w nim też biuro. Na terenie znajduje siÄ™ również dom (nie polecam siÄ™ zbliżać w ogóle) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… dwa wejÅ›cia na teren: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku. </p> |
| Nazwa | Betoniarnia RETMAN | Betoniarnia |
| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| Szerokość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| longDescription | <p>Na terenie mieszczÄ… siÄ™ dwa zakÅ‚ady a może nawet trzy. Wiemy, że istniaÅ‚a tam betoniarnia prowadzona przez Marka S. I najprawdopodobniej maÅ‚a fabryka RETMAN II prowadzona przez Filipa S. Co do hali nie mamy pewnoÅ›ci bo na budynku nie ma tabliczek. Retman II znajdowaÅ‚ siÄ™ na póÅ‚nocnej części budynku.Na terenie jest 5 opuszczonych budynków tzn. charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu a w nim też biuro oraz połączenie z domem, szopa i nie wyjaÅ›niony budynek, ale wedÅ‚ug mnie to generator bo znajdowaÅ‚ siÄ™ zaraz przy korkach. Do hali nie ma wejÅ›cia chyba, ze ktoÅ› wybije do koÅ„ca jednÄ… z szyb i siÄ™ tam wespnie. Do zakÅ‚adu niby jest, jak siÄ™ wchodzi na teren od komina to trzeba przejść wzdÅ‚óż biura i ominąć znak informujÄ…cy nas czym jest budynek i tam jest wybite okno nad korkami. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… jeszcze dwa wejÅ›cia: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez którÄ… można wejść do jednego z maÅ‚ych garaży. PamiÄ™tajcie nie wsiadać do latarki, ale jÄ… WZIĄŚĆ ze sobÄ…</p> | <p>Na terenie funkcjonowaÅ‚ niegdyÅ› zakÅ‚ad chemiczno-betoniarski o nazwie RETMAN. Opuszczone budynki to: charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu a w nim też biuro. Na terenie znajduje siÄ™ również dom (nie polecam siÄ™ zbliżać w ogóle) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… dwa wejÅ›cia na teren: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku. </p> |
| Długość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| Nazwa | Betoniarnia RETMAN | Zakład RETMAN |
| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| Długość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| Nazwa | Betoniarnia RETMAN i Zakład produkcyjny RETMAN II | Betoniarnia RETMAN |
| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| accesibility | 2 | 1 |
| Szerokość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| longDescription | <p>Dawny zakÅ‚ad Retman, który zajmowaÅ‚ siÄ™ produkcjÄ… farb. Na terenie sÄ… dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, oraz dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu. Do hali nie ma wejÅ›cia chyba, ze ktoÅ› wybije do koÅ„ca jednÄ… z szyb i siÄ™ tam wespnie. Do zakÅ‚adu wejÅ›cie od tyÅ‚u przez takÄ… niebieskÄ… klapÄ™, ale nie mam pewnoÅ›ci czy da siÄ™ ogóle zmieÅ›cić. W tamtym miejscu (oznaczonym na mapce w zdjÄ™ciach załączonych biaÅ‚a kropka) jest też wejÅ›cie ogólne na teren tzn. przeciÄ™ty pÅ‚ot. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… jeszcze dwa wejÅ›cia: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez którÄ… można wejść do jednego z maÅ‚ych garaży. Åšrodek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnoÅ›ciÄ… wszystko jest zachowane tak jak byÅ‚o z powodu trudnoÅ›ci wejÅ›cia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkÄ™.</p> | <p>Na terenie mieszczÄ… siÄ™ dwa zakÅ‚ady a może nawet trzy. Wiemy, że istniaÅ‚a tam betoniarnia prowadzona przez Marka S. I najprawdopodobniej maÅ‚a fabryka RETMAN II prowadzona przez Filipa S. Co do hali nie mamy pewnoÅ›ci bo na budynku nie ma tabliczek. Retman II znajdowaÅ‚ siÄ™ na póÅ‚nocnej części budynku.Na terenie jest 5 opuszczonych budynków tzn. charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu a w nim też biuro oraz połączenie z domem, szopa i nie wyjaÅ›niony budynek, ale wedÅ‚ug mnie to generator bo znajdowaÅ‚ siÄ™ zaraz przy korkach. Do hali nie ma wejÅ›cia chyba, ze ktoÅ› wybije do koÅ„ca jednÄ… z szyb i siÄ™ tam wespnie. Do zakÅ‚adu niby jest, jak siÄ™ wchodzi na teren od komina to trzeba przejść wzdÅ‚óż biura i ominąć znak informujÄ…cy nas czym jest budynek i tam jest wybite okno nad korkami. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… jeszcze dwa wejÅ›cia: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez którÄ… można wejść do jednego z maÅ‚ych garaży. PamiÄ™tajcie nie wsiadać do latarki, ale jÄ… WZIĄŚĆ ze sobÄ…</p> |
| Długość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| Nazwa | Fabryka farb RETMAN | Betoniarnia RETMAN i Zakład produkcyjny RETMAN II |
| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| Szerokość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| Długość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |
| Pole | Przed zmianÄ… | Po zmianie |
|---|---|---|
| longDescription | <p>Dawny zakÅ‚ad Retman, który zajmowaÅ‚ siÄ™ produkcjÄ… farb. Na terenie sÄ… dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, oraz dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu. Do hali nie ma wejÅ›cia chyba, ze ktoÅ› wybije do koÅ„ca jednÄ… z szyb i siÄ™ tam wespnie. Do zakÅ‚adu wejÅ›cie od tyÅ‚u przez takÄ… niebieskÄ… klapÄ™, ale nie mam pewnoÅ›ci czy da siÄ™ ogóle zmieÅ›cić w tamtym miejscu jest też wejÅ›cie ogólne na teren tzn. przeciÄ™ty pÅ‚ot. Na jednym z domów jest alarm solida a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… jeszcze dwa wejÅ›cia: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez którÄ… można wejść do jednego z maÅ‚ych garaży. Åšrodek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnoÅ›ciÄ… wszystko jest zachowane tak jak byÅ‚o z powodu trudnoÅ›ci wejÅ›cia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkÄ™.</p> | <p>Dawny zakÅ‚ad Retman, który zajmowaÅ‚ siÄ™ produkcjÄ… farb. Na terenie sÄ… dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna żóÅ‚ta hala z wybitymi szybami, oraz dÅ‚ugi szary budynek samego zakÅ‚adu. Do hali nie ma wejÅ›cia chyba, ze ktoÅ› wybije do koÅ„ca jednÄ… z szyb i siÄ™ tam wespnie. Do zakÅ‚adu wejÅ›cie od tyÅ‚u przez takÄ… niebieskÄ… klapÄ™, ale nie mam pewnoÅ›ci czy da siÄ™ ogóle zmieÅ›cić. W tamtym miejscu (oznaczonym na mapce w zdjÄ™ciach załączonych biaÅ‚a kropka) jest też wejÅ›cie ogólne na teren tzn. przeciÄ™ty pÅ‚ot. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na żóÅ‚tej hali kamery, ale to raczej sÄ… atrapy. SÄ… jeszcze dwa wejÅ›cia: albo od bramy gÅ‚ównej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez którÄ… można wejść do jednego z maÅ‚ych garaży. Åšrodek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnoÅ›ciÄ… wszystko jest zachowane tak jak byÅ‚o z powodu trudnoÅ›ci wejÅ›cia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkÄ™.</p> |
| Długość geograficzna | *** (zaszyfrowane - tylko uploader) | |