Historia zmian miejsca - Betoniarnia


27 dni temu (UrbeQX)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
longDescription <p>Na terenie funkcjonował niegdyś zakład chemiczno-betoniarski o nazwie RETMAN. &nbsp;Opuszczone budynki to: charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro. Na terenie znajduje się r&oacute;wnież dom &nbsp;(nie polecam się zbliżać w og&oacute;le) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są dwa wejścia na teren: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku.&nbsp;</p> <p>Na terenie funkcjonował niegdyś zakład chemiczno-betoniarski. Opuszczone budynki to: charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro. Na terenie znajduje się r&oacute;wnież dom &nbsp;(nie polecam się zbliżać w og&oacute;le) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są dwa wejścia na teren: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku.&nbsp;</p>
Nazwa Betoniarnia RETMAN Betoniarnia

miesiÄ…c temu (UrbeQX)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
Szerokość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
longDescription <p>Na terenie mieszczą się dwa zakłady a może nawet trzy. Wiemy, że istniała tam betoniarnia prowadzona przez Marka S. I najprawdopodobniej mała fabryka RETMAN II prowadzona przez Filipa S. Co do hali nie mamy pewności bo na budynku nie ma tabliczek. Retman II znajdował się na p&oacute;łnocnej części budynku.Na terenie jest 5 opuszczonych budynk&oacute;w tzn. charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro oraz połączenie z domem, szopa i nie wyjaśniony budynek, ale według mnie to generator bo znajdował się zaraz przy korkach. Do hali nie ma wejścia chyba, ze ktoś wybije do końca jedną z szyb i się tam wespnie. Do zakładu niby jest, jak się wchodzi na teren od komina to trzeba przejść wzdł&oacute;ż biura i ominąć znak&nbsp; informujący nas czym jest budynek i tam jest wybite okno nad korkami. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są jeszcze dwa wejścia: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez kt&oacute;rą można wejść do jednego z małych garaży. Pamiętajcie nie wsiadać do latarki, ale ją WZIĄŚĆ ze sobą</p> <p>Na terenie funkcjonował niegdyś zakład chemiczno-betoniarski o nazwie RETMAN. &nbsp;Opuszczone budynki to: charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro. Na terenie znajduje się r&oacute;wnież dom &nbsp;(nie polecam się zbliżać w og&oacute;le) (zaznaczony na czerwono) z alarmem solida, a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są dwa wejścia na teren: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki w lasku, gdzie jest duży ubytek murku.&nbsp;</p>
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
Nazwa Betoniarnia RETMAN Zakład RETMAN

miesiÄ…c temu (tung_tung_tung_sahur)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
Nazwa Betoniarnia RETMAN i Zakład produkcyjny RETMAN II Betoniarnia RETMAN

miesiÄ…c temu (tung_tung_tung_sahur)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
accesibility 2 1
Szerokość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
longDescription <p>Dawny zakład Retman, kt&oacute;ry zajmował się produkcją farb. Na terenie są dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, oraz długi szary budynek samego zakładu. Do hali nie ma wejścia chyba, ze ktoś wybije do końca jedną z szyb i się tam wespnie. Do zakładu wejście od tyłu przez taką niebieską klapę, ale nie mam pewności czy da się og&oacute;le zmieścić. W tamtym miejscu (oznaczonym na mapce w zdjęciach załączonych biała kropka) jest też wejście og&oacute;lne na teren tzn. przecięty płot. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są jeszcze dwa wejścia: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez kt&oacute;rą można wejść do jednego z małych garaży. Środek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnością wszystko jest zachowane tak jak było z powodu trudności wejścia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkę.</p> <p>Na terenie mieszczą się dwa zakłady a może nawet trzy. Wiemy, że istniała tam betoniarnia prowadzona przez Marka S. I najprawdopodobniej mała fabryka RETMAN II prowadzona przez Filipa S. Co do hali nie mamy pewności bo na budynku nie ma tabliczek. Retman II znajdował się na p&oacute;łnocnej części budynku.Na terenie jest 5 opuszczonych budynk&oacute;w tzn. charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, długi szary budynek samego zakładu a w nim też biuro oraz połączenie z domem, szopa i nie wyjaśniony budynek, ale według mnie to generator bo znajdował się zaraz przy korkach. Do hali nie ma wejścia chyba, ze ktoś wybije do końca jedną z szyb i się tam wespnie. Do zakładu niby jest, jak się wchodzi na teren od komina to trzeba przejść wzdł&oacute;ż biura i ominąć znak&nbsp; informujący nas czym jest budynek i tam jest wybite okno nad korkami. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są jeszcze dwa wejścia: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez kt&oacute;rą można wejść do jednego z małych garaży. Pamiętajcie nie wsiadać do latarki, ale ją WZIĄŚĆ ze sobą</p>
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
Nazwa Fabryka farb RETMAN Betoniarnia RETMAN i Zakład produkcyjny RETMAN II

3 miesiÄ…ce temu (UrbeQX)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
Szerokość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)

3 miesiÄ…ce temu (UrbeQX)

Pole Przed zmianÄ… Po zmianie
longDescription <p>Dawny zakład Retman, kt&oacute;ry zajmował się produkcją farb. Na terenie są dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, oraz długi szary budynek samego zakładu. Do hali nie ma wejścia chyba, ze ktoś wybije do końca jedną z szyb i się tam wespnie. Do zakładu wejście od tyłu przez taką niebieską klapę, ale nie mam pewności czy da się og&oacute;le zmieścić w tamtym miejscu jest też wejście og&oacute;lne na teren tzn. przecięty płot. Na jednym z dom&oacute;w jest alarm solida a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są jeszcze dwa wejścia: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez kt&oacute;rą można wejść do jednego z małych garaży. Środek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnością wszystko jest zachowane tak jak było z powodu trudności wejścia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkę.</p> <p>Dawny zakład Retman, kt&oacute;ry zajmował się produkcją farb. Na terenie są dwa opuszczone budynki tzn. charakterystyczna ż&oacute;łta hala z wybitymi szybami, oraz długi szary budynek samego zakładu. Do hali nie ma wejścia chyba, ze ktoś wybije do końca jedną z szyb i się tam wespnie. Do zakładu wejście od tyłu przez taką niebieską klapę, ale nie mam pewności czy da się og&oacute;le zmieścić. W tamtym miejscu (oznaczonym na mapce w zdjęciach załączonych biała kropka) jest też wejście og&oacute;lne na teren tzn. przecięty płot. Na domie (zaznaczony na czerwono) jest alarm solida a na ż&oacute;łtej hali kamery, ale to raczej są atrapy. Są jeszcze dwa wejścia: albo od bramy gł&oacute;wnej jak jest otwarta, albo od strony bocznej uliczki jeszcze w murku jest dziura, przez kt&oacute;rą można wejść do jednego z małych garaży. Środek budynku narazie jest nieznany, ale z pewnością wszystko jest zachowane tak jak było z powodu trudności wejścia. Brak grafitti. Polecam wsiąść latarkę.</p>
Długość geograficzna *** (zaszyfrowane - tylko uploader)