Budynek szpitala Żeromskiego


Opis

Budynek w dość dobrym stanie, wejście przez piwnicę lub przez główne drzwi. W środku noclegownia dla bezdomnych - którzy o dziwo nawet bardzo nie zaniedbali tego miejsca. Do tego korytarze, piwnica, i najlepsze - stare łóżka szpitalne. Ochrony raczej nie ma, kamer też nie - jedynie mogą być przy wejściu do lasku ( zaraz przy budynku przedszkola ) od strony Sieroszewskiego. Tam właśnie najlepiej wejść. Wymagana jest jednak ostrożność - zaraz obok znajduje się czynna część szpitala, jeżdżą auta, chodzą ludzie i najpewniej spia tam czasami bezdomni. Ogólnie miejsce warte odwiedzenia 

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Teenager_urbex
Teenager_urbex
Wejście jest trudniejsze, główne wejście zostało zabezpieczone zamkiem. Ale nadal są okna piwnicy, klimat fajny, grafity grimace shake też cudowne, polecam. Ten zamek to tylko kwestia czasu, obok był jeszcze jeden budynek. Bezdomnych nie spotkałyśmy
ABDD
ABDD
Jacyś niebezpieczni ludzie się tam kręcą, zachowajcie ostrożność
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Łatwe wejście, płot dziurawy jak ser, budynek słabo zabezpieczony, można wejść głównymi drzwiami albo piwnicą. Bardzo dużo łóżek szpitalnych, fajny klimat, można pochillować na dachu.
_Julczixx_
_Julczixx_
Miejsce warte zobaczenia