XX wieczna fabryka margaryny


Opis

Krótka historia:

Budynek w formie fabryki powstał około 1923 roku dla zakładów „Oberschlesiches Fett und Margarinewerke”, czyli Górnośląskiej Fabryki Tłuszczów i Margaryny. Jednocześnie działaność produkcyjna została uruchomiona 1 marca tego samego roku. Zachodzi pewne prawdopodobieństwo, że główna środkowa część budynku jest jeszcze starsza i wcześniej służyła jako chłodnia, a boczne części zostały dobudowane na potrzeby fabryki później. Po 2007 roku teren został przejęty pod budowę marketu, na którego parkingu stoi fabryka. Sama fabryka została porzucona i niszczeje. Rzekomo pojawiały się plany zagospodarowania budynku fabryki i adaptacji na hotel, ale jak często bywa, kosztorys przeważył nad pomysłem.

Ciekawostki:

- po okresie działalności fabryki działała tam spółka „Unikor” zajmująca się przetwórstwem tłuszczów i mięsa,

- po spółce "Unikor" funkcjonowała w tym miejscu garbarnia,

- po wojnie były tu magazyny i uruchomiono kuchnię dla ubogich,

- następnie i ostatecznie mieściły się tutaj przedsiębiorstwa komunalne aż do około 2007 roku.

Dostęp:

Wejście jest bezproblemowe. Na moment gdy zwiedzałem budynek były dwa punkty. Pierwszy, oknem piwnicznym przez stalową kratę przy przystanku autobusowym od frontu budynku. Drugi, po wejściu na parking sklepu trzeba obejść budynek dookoła i przejść na zablokowaną część parkingu. Z tyłu jedno okno będzie przysłonięte kilkoma betonowymi blokami. Wystarczy się na nie wspiąć i przeskoczyć przez widoczną wnękę. Oczywiście trzeba uważać na kręcących się obok ludzi, bo 10m od fabryki stoi aktywny sklep Aldi.

Zagrożenia

collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
W niektórych momentach w budynku wali się strop. Trzeba zachować ostrożność
Dodał Mr.Wolf 23 dni temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.

Brak komentarzy.