Zakłady Utylizacji Odpadów Poubojowych.

To miejsce ma ukryte koordynaty (łódzkie)

Uploader oznaczył je jako "tylko na prośbę". Koordynaty są szyfrowane w bazie algorytmem AES-256 - nawet moderacja nie ma do nich dostępu. Aby je zobaczyć wyślij prośbę o dostęp - w razie akceptacji otrzymasz email z jednorazowym linkiem do koordynatów, który zadziała wyłącznie po zalogowaniu na Twoje konto.


Zdjęcie dodane przez Damianix.Urbex 23 dni temu Zobacz więcej zdjęć w galerii

Opis

Opuszczona Fabryka artykułów spozywczych (Zwana również fabryką perfum przez aromaty unoszące się w jej halach), pierwotnie Zaklady Utylizacji Odpadow Poubojowych. Opuszczone od długiego czasu. Wejścia do środka nie ma, miejsce strzeżone przez ochronę oraz monitorowane sprytnie ukrytymi kamerami oraz cholernie niebezpieczne, niebawem ma iść do wyburzenia/remontu. Stanowczo odradzam tam wchodzić

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Zagrożenia

dog icon
Agresywne zwierzę
Pies mieszka 24/7 na terenie fabryki, czasami bywa agresywny
Dodał gmis54 urbex 23 dni temu
cctv icon
Miejsce monitorowane
Miejsce monitorowane, sprytnie ukrytymi kamerami.
Dodał idraws 23 dni temu
poison icon
Niebezpieczne materiały
Toksyczna chemia na każdym kroku, kwasy, siarka, itd. Na hali gnijące odpady zwierzęce, tłuszcze, kości tkanki, czasem gazy z takich odpadów potrafią być śmiertelne.
Dodał idraws 23 dni temu
collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
Sufit w niektórych pomieszczeniach już runął, a w innych jest w katastrofalnym stanie i lada moment może komuś spaść na głowę.
Dodał idraws 23 dni temu
security icon
Miejsce chronione
Ochrona czujnie pilnuje tego miejsca, za wejście grozi wysoki mandat i płacenie odszkodowania!
Dodał idraws 23 dni temu
flood icon
Obiekt zalany
Piwnica na głównej hali produkcyjnej zalana z żółtą toksyczną mazią. (będącą odpadami zwierzęcymi)
Dodał idraws 23 dni temu
lock icon
Zablokowane wejście
Wszystkie wejścia bardzo szczelnie zamknięte, a wszystkie nowe są bardzo prędko zamykane.
Dodał idraws 23 dni temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Tiger_LDZ
Tiger_LDZ
O kurde, wiem gdzie to. Nie sądziłem, że tam da rade wejść. Musze się wybrać 😏
idraws
idraws
nooo jak by ci to powiedziec nie da sie juz
Tiger_LDZ
Tiger_LDZ
Ktos to przejal?
Kiedyś przejezdzalem obok to widzialem, ze brama otwarta i ktos się krecil.
ss.Genio
ss.Genio
Nie podjeżdżać od przodu ze względu na jednostkę wojskową która jest na przeciwko, szybko można wzbudzić zainteresowanie patrolującego żołnierza. Na teren zakładów można dostać się lasem ok 5-10minut przebijania się.

Całkiem sporo foto pułapek. Aby dostać się do środka trzeba trochę pokombinować, tym bardziej, że nowe przejścia są szybko ,,łatane''. W związku z tym nie ma gwarancji zinfiltrowania fabryki.

Mimo wszystko przy próbach wejścia do wewnątrz obiektu zalecam zachować szczególną ostrożność ze względu na powyżej wymienione zagrożenia.
idraws
idraws
Dokładnie, foto pułapki są, i to bardzo sprytnie poukrywane, że przeciętny eksplorator nie zauważy zadnej podczas wejścia. Wejścia łatane są bardzo szybko, dużymi drewnianymi płytami, blachami, zazwyczaj na kilka typów śrub, miejsce jest także chronione, często właściciele terenu przyłapują eksploratorow, a potem kazdy wie co..
Julsonit
Julsonit
Przed odwiedzeniem radzę wziąć jakieś maski a napewno komin bo zapach jest ochydny
anipolmaster
anipolmaster
nie polecam miejsca, jest w środku lasu, najbliższy parking to ponad 30 min spaceru pieszo, nie ma zasięgu więc jakby coś się stało to kaplica. W dodatku smród jak cholera.
idraws
idraws
Świetna miejscówka, świetnie zachowana, lecz chroniona, monitorowana i nie ma do niej wejścia ponieważ są ciągle zamykane. Dorzucę też że niebawem na terenie mają ruszyć prace, co dokładnie? Nie wiem, lecz coś ma tam ruszyć.
anomalocaris
anomalocaris
Super miejscówka, dobrze że lokalizacja ukryta! Labo wyposażone lepiej, niż niejedno na uczelni wyższej lol. Dla tych, którzy tu jeszcze nie byli: polecam wziąć jakąś maskę lub zasłonić nos w jakikolwiek inny sposób, bo odór w części produkcyjnej, gdzie zostały resztki półproduktów, naprawdę przyprawia o wymioty. Jak byłem tu w grudniu to nikt tego miejsca nie pilnował ani nic; wtedy wchodziło się po prowizorycznej drabince na pierwsze piętro.
assalt
assalt
Jak tam jest teraz z wejściem, ostatnio na terenie stało dużo samochód od frontu
gmis54 urbex
gmis54 urbex
Od czasu do czasu odgrywany jest tam paintball, co do wejścia to nie wiem. Z tego co wiem powinno juz być zamknięte