Opuszczona Fabryka artykułów spozywczych (Zwana również fabryką perfum przez aromaty unoszące się w jej halach), pierwotnie Zaklady Utylizacji Odpadow Poubojowych. Opuszczone od długiego czasu. Wejścia do środka nie ma, miejsce strzeżone przez ochronę oraz monitorowane sprytnie ukrytymi kamerami oraz cholernie niebezpieczne, niebawem ma iść do wyburzenia/remontu. Stanowczo odradzam tam wchodzić
To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.