Trzy opuszczone budynki


Opis

Trzy budynki nieznanego przeznaczenia. Dwa z nich są już wyburzone, leżą głównie ich gruzy, części ścian się zachowały. Trochę popalonych desek itd. 
Jeden budynek został w całości, jest w nim straszny śmietnik. Nic ciekawego, ale dla archiwizacji warto dodać. Obok, pare lat temu powstał nowy budynek. Działka podobno należy do miasta, pewnie kiedyś zostanie sprzedana jakiemuś deweloperowi. 

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
xcanunotplz
xcanunotplz
Człowiek ledwo doda i nawet mu nie dadzą być pierwszym w osobach co odwiedziły... xD
Julsonit
Julsonit
Jeden pozostały budynek to ruina
Nie widzę powodu do odwiedzenia
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Ruina, byłem w zimę 2026.