Trzy budynki nieznanego przeznaczenia. Dwa z nich są już wyburzone, leżą głównie ich gruzy, części ścian się zachowały. Trochę popalonych desek itd.
Jeden budynek został w całości, jest w nim straszny śmietnik. Nic ciekawego, ale dla archiwizacji warto dodać. Obok, pare lat temu powstał nowy budynek. Działka podobno należy do miasta, pewnie kiedyś zostanie sprzedana jakiemuś deweloperowi.