Pozostałości po bocznicy kolejowej


Opis

Pozostałości po bocznicy kolejowej prowadzącej do zakładów Polmos (aktualnie Monopolis). Sama w sobie bocznica już nie istnieje, torów nie ma. To co się ostało to ten budyneczek (stróżówka? techniczny?) wraz z metalową konstrukcją w ziemi. Pełno śmieci, ubrań, toreb, czajników (xd). Obok aktualnie (na 2026 rok) wstrzymane budowy osiedli Tuwima Sky i Tuwima Garden. 

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Julsonit
Julsonit
Miejsce strasznie zaśmiecone nic ciekawego
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Pustostan