Pałac rodu von Magnis , Bożków


Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
BetonowaCisza
BetonowaCisza
jak ktoś chce to pisać na ig betonowacisza to podam nr do opiekuna pałacu
BetonowaCisza
BetonowaCisza
nie radzę wchodzić na własną ręke
Ziomek
Ziomek
Piękności ;)
Michal J
Michal J
Najlepszy pałac w którym byłem trochę jak z Disneya stan super ale się wali w niektórych miejscach teoretycznie w obiekcie jest alarm ale jak my byliśmy on nie działał można również zwiedzić obiekt za zgodą opiekuna i wesprzeć pałać dobrowolnym datkiem
Kemonek
Kemonek
Jak z wejściem na obecną chwilę?
Varg
Varg
Nadal stoi. Zwiedzone w lipcu 2023
https://www.urbex-travel.com/abandoned-palace-lower-silesia/
morbius
morbius
Perła Dolnego Śląska, ale uwaga - zabezpieczone (alarm, kamery), wejście można jednak załatwić legalnie z opiekunem pałacu.
Grzegorz Wronkowski
Jest jakiś kontakt do "opiekuna" ?
Iwo Na
Iwo Na
Można prosić jakiś nr do "opiekuna"?
hornichmarcin@interia.eu
W budynku jest alarm.