Tak jak pisałem niżej, jak ktoś chce się wybrać to do niedzieli można odwiedzić za free w ramach FotoFestiwalu. Do piątku w godzinach 14-20 (ostatnie wejście 19:30, bo projekcja trwa pół h, ale imo nie warto, ewentualnie kawałek), a w sob/ndz 10-20.
Jak ktoś chce uzyskać zgodę to musi zapłacić 500 PLN i podpisać jakieś dokumenty. Uważam że jak za taki obiekt to jest cena z kosmosu (bo jeżeli faktycznie wbijacie tylko po zdjęcia basenu to zajmie to wam mniej niż 10 minut). Jak się zapytałem czy da się taniej to powiedziano mi że da się jeżeli to może im dać jakąs reklame ale postanowiłem odpuścic. Personalnie, nie polecam chyba że nie macie co robić z hajsem.
Mógłby ktoś dać kontakt do właściciela o zwiedzanie? Bardzo nam zależy na zwiedzaniu tego basenu a nigdzie nie ma kontaktu do właściciela. Jakby ktoś miał kontakt to właściciela to błagam o podanie