Wagony towarowe, Bieżanów


Opis

Stare wagony towarowe na biezanowie. Całkiem klimatyczne miejsce do robienia zdjęć. Nie wiem jak z sokistami ponieważ ja żadnego nie spotkałem ale radzę uważać. Można wpaść podczas exploracji wagonów PKP. Kawałek dalej są jeszcze stare lokomotywy i wagon. Do wagonu da się wejść przez okno ale trzeba dwóch osób, do lokomotyw wejścia nie ma. 

Zagrożenia

security icon
Miejsce chronione
Patrolowane przez sokistów.
Dodał AmeliniumGrandmaster 3 lata temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
ABDD
ABDD
Mega spoko miejsce, sokiści głównie patrolują wagony pkp które stoją niedaleko obok, jednak tu też mogą się pojawić. Wszystkie wagony puste, jednak jest ich tak dużo że robią wrażenie. Polecam
urbex_krakuf
Fajowe miejsce. Wagonów jest mnóstwo, cała wielka bocznica. Większość jest w słabym stanie, ale można się powspinać i wejść do wagonów. Miejsce chronione przez sok i ochrone, ale zdecydowanie mniej niż wagony intercity, sokiści żadko tu chodzą. Warto zobaczyć po drodze do opuszczonych wagonów intercity.
Ziomek
Ziomek
Dużo tego. Można się powspinac albo posiedzieć . Jak kto woli