Opuszczona Budowa


Opis

Opuszczona budowa, 2 budynki cztero piętrowe, wejście od głównej polnej ścieżki przez naderwany płot, miejsce uczęszczane przez lokalną młodzież. W środku poza cegłówkami i graffiti nic specjalnego się nie znajdzie. Bardzo ładny widok!

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
sajgon
sajgon
Wejście tak jak kolega mówi przez siatkę, duzo graffiti i nic takiego ciekawego...
quadrapop32
quadrapop32
wejście przez siatkę nadal dostępne, pojawilo sie sporo tabliczek informujących o tym, że obiekt jest chroniony. Pojawiła się także przyczepka z masztem obwieszonym kamerami. Ze względu na brak chęci do konfrontacji z potężnym patrolem interwencyjnym firmy ochroniarskiej ja sobie odpuściłem xd
vezzi_ux
vezzi_ux
Cztery budynki koło siebie, w środku nic oprócz grafiti ale fajne
Ziomek
Ziomek
Uwaga na ćpunów!!
Szwej4
Szwej4
Można zwiedzić partery i pierwsze piętra wejścia na wyższe piętra są zabezpieczone płytami OSB.
urbex_krakuf
Wejście łatwe przez dziury w płocie, miejsce nie chronione. Zupełnie nie opłaca się tam iść. Zamurowali klatki schodowe, więc można zobaczyć tylko partery. Trochę śmieci i graffiti, resztki rzeczy z budowy. Nic ciekawego.
7hexada
7hexada
ostatnio zaczął przychodzic wlasciciel wiec nie jest zbyt goscinny
Michal J
Michal J
Cześć, podana lokalizacja jest nieprawidłowa, ponieważ pod tą lokalizacją nie znajduje się podany budynek (Zdjęcia się nie zgadzają) Prosimy o podanie poprawnej lokalizacji w przeciwnym razie miejsce zostanie usunięte. Pozdrawiamy.
Michal J
Michal J
Dzięki :)
crookedangel
crookedangel
Jest już poprawna lokalizacja, za pierwszym razem pomyliły mi się koordynaty z innym miejscem, spoko.