Opuszczona jadalnia


Opis

Opuszczona jadalnia, wejście przez dziurę w oknie, schodzimy po schodach i tam jest dziura, nie ma tam nic szczególnie ciekawego, po schodach można wejść na dach. Być może są tam bezdomni, ale ja ich nie widziałem. Nie ma ochroniarzy ani kamer. (informacja na dzień 25 kwietnia 2024 r.)

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Zagrożenia

poison icon
Niebezpieczne materiały
Największa ćpalnia na śródmieściu, nigdy nie wiesz na kogo tam trafisz, zwłaszcza wieczorami.
Dodał NoProGamer rok temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
NoProGamer
NoProGamer
Miejsce jest przeznaczone do wyburzenia. Trwa kompletowania dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia prac rozbiórkowych.
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Nic ciekawego.
anons
anons
Dziura absolutna. Główna siedziba ćpunów i meneli w centrum. Podobno chcą to zburzyć (nareszcie) i zrobić teren zielony. Nic ciekawego
idraws
idraws
słynna "melina" ciekawostka ze kiedys byl tu pierwszy w lodzi pizza hut