Opuszczone kamienice


Opis

Dwie opuszczone kamienice. W ich okolicach było kilka pożarów. Stoją opuszczone od wielu lat i na ten moment chyba nie ma żadnego planu ich rewitalizacji, czy wyburzenia. Partery wraz z częścią pierwszego piętra są zabetonowane. Udało się wejść jednej osobie z ekipy, po zrobieniu bardzo prowizorycznej drabiny z napotkanych rzeczy. W środku trzeba bardzo uważać, w niektórych miejscach brak schodów. Wiele pomieszczeń zostawionych, jakby ktoś wyszedł i nie wrócił.

Od jakiegoś czasu teren został zamknięty płotem, wcześniej dało się wejść na tyłach kościoła. Teraz nawet po wejściu za ogrodzony teren nie da się podejść do kamienic z bliska, bo w kamienicy obok wyremontowali podwórko, ławeczki, roślinki etc.

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Kasztan_Zmajorki
Nie Polecam. Najprostsze wejście przez kamienice obok. Budynki są w straszliwym stanie, jedyne wejście po prowizorycznej drabinie z której się prawie wywaliłem xd. W środku nie jest lepiej, podłogi się zapadają i dach tez. Teren cały zarośnięty krzakami i wszędzie są dziury prowadzące do chyba jakiś studzienek czy piwnic. Nie ma po co przychodzić.
xcanunotplz
xcanunotplz
Dodałem trochę fot z 2018 roku:) Koleżance udało się wejść z "drabiny", którą zbudowaliśmy z lodówki, ramy okna i czegoś tam jeszcze co było pod ręką:D
Julsonit
Julsonit
Ok
Julsonit
Julsonit
Brak wejścia