Porzucona budowa domu weselnego w Krakowskiej Mogile


Opis

Opuszczona od kilku lat budowa domu w sąsiedztwie klasztoru Cystersów w Krakowie. Budynek stoi w takim stanie od kilku lat i na tą chwilę nie zanosi się by wznowioną jego budowe. Dostęp do miejsca jest aktualnie bardzo trudny gdyż wszystkie drzwi i okna na parterze są zabezpieczone a do tego budynek stoi przy ruchliwej ulicy.

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
ABDD
ABDD
Nadal da się wejść, siatkę na teren budynku co jakiś czas ktos wymienia, ale to kwestia paru dni aby ktoś ją zniszczył.
_Julczixx_
_Julczixx_
Wejście zamknięte do piwnicy też
ABDD
ABDD
Wejście bezproblemowe, przez piwnicę od w zasadzie każdej strony. Piwnica - fajny klimat, ale na ogół pusto. Nie ma dużo graffiti, i przy wspinaczce można wejść na 2 piętro. Polecam
Rozłupywacz_czaszek
Rozłupywacz_czaszek
Spoko urbex bo dosłownie koło niego jest następny więc 2 w jednym a jeśli chodzi o wejście to jest banalnie łatwe bo trzeba wejść oknem od piwnicy jest ono z prawej strony budynku patrząc od przodu
vezzi_ux
vezzi_ux
Brak wejścia. W srodku nic nie ma ,tylko puste ściany dosłownie obok tego jest lepszy urbex
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Brak wejścia
HINT134
HINT134
Dzięki za miejsce, szczerze mieszkam w okolicy i nie wiedziałem.