Opuszczony bunkier na wydmie


Zdjęcie dodane przez tung_tung_tung_sahur 5 miesięcy temu

Opis

Ostatni z "dzikich" bunkrów obrony Mielna. Dojście jest dosyć trudne bo nie ma żadnej ścieżki no ale cóż.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
UrbexPLBia.
UrbexPLBia.
W wakacje jadę w tamtą stronę, chciałbym wiedzieć czy jest jakieś wejście.
Mlody_urbexowicz
Mlody_urbexowicz
W ogóle można wejść do środka?