Trudne wejście, trzeba przeskoczyć przez wysoki płot z kolcami, o które łatwo zahaczyć. Wejście do kamienicy również trudne, są otwarte drzwi, ale zabite płytą osb, więc trzeba się przeczołgać pod płytą albo przejść nad nią. UWAGA! Na klatce schodowej jest czujka, włącza się bardzo głośny alarm, ochrona przyjeżdża dosłownie w kilka minut, ochroniarze mają klamki, na szczęście mam udało się uciec. Kamienica jest przepiękna i idealnie zachowana, myślę że warto było zaryzykować.
Nie polecam, byłem ze znajomym i wyrzucił nas właściciel obiektu mówiąc że miesiąc temu było tam morderstwo, aktualnie policja prowadzi śledztwo w tym miejscu więc bym się tam nie pakował