Opuszczona Kamienica


Opis

opuszczona zabytkowa kamienica w centrum miasta, wejścia trzeba poszukać poprzez okna, lub okienka do piwnicy 

Zagrożenia

security icon
Miejsce chronione
Na klatce schodowej jest czujka, włącza się bardzo głośny alarm, ochrona przyjeżdża w kilka minut.
Dodał urbex_krakuf 19 dni temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Trudne wejście, trzeba przeskoczyć przez wysoki płot z kolcami, o które łatwo zahaczyć. Wejście do kamienicy również trudne, są otwarte drzwi, ale zabite płytą osb, więc trzeba się przeczołgać pod płytą albo przejść nad nią. UWAGA! Na klatce schodowej jest czujka, włącza się bardzo głośny alarm, ochrona przyjeżdża dosłownie w kilka minut, ochroniarze mają klamki, na szczęście mam udało się uciec. Kamienica jest przepiękna i idealnie zachowana, myślę że warto było zaryzykować.
Young _Leosia
Brak wejscia
33kinia.bb
33kinia.bb
Brak wejscia :/
Suzume
Suzume
aktualnie brak wejścia, brama zamknięta na kłódki, okienka w piwnicach zabezpieczone
Shadow Forest Label TV
Nie polecam, byłem ze znajomym i wyrzucił nas właściciel obiektu mówiąc że miesiąc temu było tam morderstwo, aktualnie policja prowadzi śledztwo w tym miejscu więc bym się tam nie pakował