Opuszczona Fabryka Maszyn Elektrycznych Indukta S.A.


Opis

Pozostałośc po załozonej w latach 70-tych XIX wieku fabryce krosien i silników. Pozostała jedna hala, duży budynek biurowy z przychodnią i część warsztatowa. Dewastacja tego miejsca idzie pełną parą, Ślady przebywania bezdomnych i ślady po pożarze w piwnicy. W środku wciąż można znaleźć stosy dokumentacji z dość odległych lat, meble, masę gadżetów i sejf. Niby obiekt jest zabytkowy, ale cóż... 

To miejsce było zmieniane 8 razy. Zobacz historię zmian.

Zagrożenia

cctv icon
Miejsce monitorowane
Okoliczni mieszkańcy pilnują tego miejsca, nawet jak się tylko zagląda przez okna to krzyczą, ogólnie są wredni, grożą policją.
Dodał urbex_krakuf 19 dni temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
urbex_krakuf
urbex_krakuf
UWAGA! Okoliczni mieszkańcy bardzo się czepiają, jak tylko ktoś się kręci koło fabryki to krzyczą i grożą policją. Ale łatwe wejście, jest wielka dziura po bramie, można wejść tą bramą na teren, a na terenie budynki nie są zabezpieczone, więc wszędzie można wejść. Ogólnie teren fabryki jest bardzo duży i jest dużo budynków, niektóre nowsze, niektóre dużo starsze. W głównym budynku fajnie że zachowało się oryginalne malowanie ścian na różowo i niebiesko, ale okropnie śmierdzi, i mieszają tu bezdomni, dużo bezdomnych, więc może być niebezpiecznie. Starsze budynki mają dużo lepszy klimat, jest więcej rzeczy i da się wejść na dach.
_Julczixx_
_Julczixx_
Stan wejścia na chwilę obecną garaż jest kamera na wejście od ulicy przez okna też jest kamera i cieć z parkingu obok inne wejście zamurowane
AmeliniumGrandmaster
AmeliniumGrandmaster
Bądźcie ostrożni w kontakcie z bezdomnymi, którzy licznie tam występują
Poza Mapą
Poza Mapą
Niesamowite miejsce, mnóstwo zostawionych rzeczy oraz brak przypału. Trzeba uważać jedynie na dzikich lokatorów. Warto odwiedzić, wbita bezproblemowa przez garaż. Moją eksploracje możecie zobaczyć u mnie na kanale, film już dostępny.
GliwOUT
GliwOUT
byłem tam 8.02 jechalismy autem obok, akurat szukalismy jakiegos urbexu, dzięki 2 osob ktora wyszla akurat brama udało sie zwiedzić, brak ochrony, nawet policja sie nami nie interesowała gdy patrzylismy do środka przez kraty, odcinek będzie na kanale 27 lutego
Michal J
Michal J
Wbita bezproblemowa przez garaż albo od tyłu nie ma ochrony przychodzą tam nawet jakieś dzieciaki się pobawić