Willa z wyposarzeniem w srodku. Miejsce jest zadeskowane. Wejscie na teren posesji przez kilka dziur w siatce. Willa jest bardzo duza.Sasiedzi nie zwracaja uwagi. Sa kamery ale nie dzialaja
Zagrożenia
Miejsce monitorowane
Wokół willi teren w całości monitorowany. Świeżo zainstalowany system wizyjny.
Wejście na teren łatwe, płot jest rozwalony. Na willi są kamery, ale nie wiadomo czy działają, bo niby nas nagrały ale długo się kręciłyśmy koło budynku i nikt nie przyjechał. Willa jest naprawdę piękna. Da się wejść przez malutkie okienko piwniczne (jest serio bardzo małe), ale ciężko byłoby wyjść, więc odpuściłyśmy.
Bezdomny na wejściu, wejścia zablokowane drwenem i żadnego nie da się odsunąć (jedyne wyjście to odkręcenie ich), a sami sąsiedzi mają problem do zwiedzających
Bardzo łatwe wejscie wystarczy odsunąć deski i skleję. A willa w środku w ogólnie nie ruszona. Tylko trzeba uważać bo czasami na placu obok siedzą ludzie, ale zazwyczaj nie zwracają uwagi ale nigdy nie wiadomo.