Opuszczona willa


Opis

Willa z wyposarzeniem w srodku. Miejsce jest zadeskowane. Wejscie na teren posesji przez kilka dziur w siatce. Willa jest bardzo duza.Sasiedzi nie zwracaja uwagi. Sa kamery ale nie dzialaja

Zagrożenia

cctv icon
Miejsce monitorowane
Wokół willi teren w całości monitorowany. Świeżo zainstalowany system wizyjny.
Dodał WoX 11 miesięcy temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Wejście na teren łatwe, płot jest rozwalony. Na willi są kamery, ale nie wiadomo czy działają, bo niby nas nagrały ale długo się kręciłyśmy koło budynku i nikt nie przyjechał. Willa jest naprawdę piękna. Da się wejść przez malutkie okienko piwniczne (jest serio bardzo małe), ale ciężko byłoby wyjść, więc odpuściłyśmy.
SHARKz
SHARKz
Widać w środku jakieś wyposażenie, warto się fatygować by wejść do środka?
Tomasika
Tomasika
Brak wejścia
Agness Dreams
Agness Dreams
Brak wejscia
WoX
WoX
Wejście na teren obiektu możliwe. Sam budynek zabezpieczony solidnie z każdej strony. Widoczny dookoła budynku system kamer.
Stan na: 27.07.2025.
Young _Leosia
Kurczę nie ma wejścia
Kilo._.ez
Kilo._.ez
Bezdomny na wejściu, wejścia zablokowane drwenem i żadnego nie da się odsunąć (jedyne wyjście to odkręcenie ich), a sami sąsiedzi mają problem do zwiedzających
Suzume
Suzume
brak wejścia niestety
Natan.urbex.06
Bardzo łatwe wejscie wystarczy odsunąć deski i skleję. A willa w środku w ogólnie nie ruszona. Tylko trzeba uważać bo czasami na placu obok siedzą ludzie, ale zazwyczaj nie zwracają uwagi ale nigdy nie wiadomo.
Czołgista
Czołgista
hej ma pytanie a gdzie dokładniej mozna wejść do tej willi do środka?
Matek96
Matek96
Byłem kilka dni temu i nie dało rady wgl wejść
Michal J
Michal J
Najważniejsza zasada urbexu to nie dewastuj proszę o nienawoływanie do takich czynności gdyż nie jest to wandalzone
Czołgista
Czołgista
hej ma pytanie a gdzie dokładniej mozna wejść do tej willi do środka?