Dwór w Pisarzowicach


Opis

Dwór "dolny", zbudowany pomiędzy końcem XIX a początkiem XX wieku. Miejsce niechronione i ogólnodostępne, wejście przez drzwi frontowe. Wnętrze mocno poniszczone, lecz zachowało się trochę mebli i personalnych obiektów ostatniej mieszkanki.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Łatwe wejście, nie ma ogrodzenia, drzwi otwarte. Dworek jest przepiękny, zachowało się mnóstwo rzeczy, stare meble, dokumenty, obraz komunii świętej z 1958 roku, a na strychu dalej suszy się pranie.
Suzume
Suzume
Byłam tam ponad rok temu, stan techniczny raczej słaby. Ale było sporo artefaktów.
Agness Dreams
Agness Dreams
Fajne miejsce z klimatem ;)