Opuszczona część budynku.(Zakłady Ursus) Warszawa Ursus


Opis

Opuszczona część budynku zakładów Ursus.

3 piętrowy budynek, według mnie służył kiedyś chyba za jakieś biuro\magazyn czy coś w tym stylu ,zero bezdomnych , ćpunów ,czasami tylko jakieś gówniaże się kręcą i niszczą.

Dostępność banalna , budynek w lato jest dość zarośnięty.W środku są tylko smieci i puszki po sprejach, ale warto się tam wybrać chociażby ze względu na widoki.

 Dobra miejscówka na loty dronem.

Uwagi- obok jest jakaś firma , ale nikt z niej nie zwraca uwagi na ludzi przebywających tam.Gdzie niegdzie w podłodze mogą być dziury.Z budynku można łatwo spaść przez nieuwagę , ponieważ budynek prawie nie posiada scian.

Zagrożenia

collapse icon
Wysokie ryzyko zawalenia
Brak stropu, cienkie betonowe płyty.
Dodał C0siek 13 dni temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
C0siek
C0siek
Wejście bezproblemowe, na ulicy obok kręci się sporo losowych przechodniów na spacerach, szczególnie weekendami. W środku nie ma nic, można nawet powiedzieć, że strach chodzić, bo zaraz się coś zawali.
UrbeQX
UrbeQX
Kilka pustych hal porośniętych mchem. Dostęp przez otwartą bramę a na klatkę schodową przez wygięte pręty. Ładne miejsce do zdjęć i niezłe widoki z góry, choć stan budynku nie za dobry.
Maciek
Maciek
Nic specjalnego, na 2gim piętrze śpi bezdomny. Nawet przy okazji strata czasu
Torobolin
Torobolin
Bylem okolo 2 tygodnie temu szczerze kompletna strata czasu nieduzo zostalo cienkie plyty betonu powoduja niepewnosc, gdy sie po nich chodzi.
arheolog
arheolog
obecnie jest jeszcze gorzej brak stropów , tak jak kolega napisał strata czasu.
WiktorUrbexowy2007
Budynek to po prostu strata czasu! dostęp może i banalny przez otwartą bramę lecz w środku totalna pustka! Nawet wejścia na dach nie ma a do tego podłoga się wali w jednym miejscu :( miejsce tylko wygląda fajnie z zewnątrz ale wewnątrz to po prostu pustka! nie polecam.