Opuszczony budynek


Opis

Opuszczony budynek, wejście łatwe przez rozwalone ogrodzenie a potem przez główne drzwi. W środku melina, do zaliczenia przy okazji po urbexie warsztatu wojskowego który znajduje się obok.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Alx
Alx
Puste pełne śmieci po bezdomnych , nie warto iść tam lepiej iść na fabryki które są obok 👍
wawa
wawa
nie warto, w środku dużo śmieci i pozostałości po bezdomnych
rutka9777
rutka9777
Łatwe wejście ale nie warto